WINTER

Dekoracyjne plakaty Świąteczne ❄️WINTER

A Ty… jak spędzasz Boże Narodzenie? Dekoracyjne plakaty świąteczne zfragmentow.pl są… dla wszystkich. Dla wszystkich. Neutralne wzory, bogate w atrybuty kojarzące się z okresem świątecznym i wypoczynkiem (a nie świętami w znaczeniu religijnym) są świetnym pomysłem na prezent.

Często szukamy uniwersalnego i zarazem oryginalnego prezentu dla znajomych, kontrahentów, rodziny, przyjaciół. Dekoracyjne plakaty świąteczne sprawdzą się w każdej sytuacji, która wymaga nieszablonowego prezentu o wysokiej jakości.

Dlaczego na plakatach świątecznych umieściłam posągi? W centrum wzoru znajduje się człowiek (z wyjątkiem duetu plakatów Reindeer), którego uczucia symbolicznie wyrażają rzeźby. A dlaczego akurat rzeźby? Ponieważ nie widać ich koloru włosów, oczu, skóry, nie mają także zmarszczek i innych cech, które bywają powodem do oceny. Jeśli spojrzysz na kogoś nie zastanawiając się nad jego wyglądem, zobaczysz więcej. Rzeźby na plakatach świątecznych pokazują emocje, są dynamiczne, znajdują się w zabawnych sytuacjach. Jest w tych kadrach dramatyzm, komizm, ciekawość i zabawa. Zadbałam o to, aby wszystko to było przedstawione w estetyczny i minimalistyczny sposób. Warto zwrócić uwagę na pary plakatów świątecznych. 4 wzory mają swoje odpowiedniki w świetle dziennym i nocnym. Nie mogłam się zdecydować, czy akcję tej kolekcji umieścić w wigilijny wieczór czy świąteczny poranek, dlatego zaprojektowałam wzory, które w ciekawy sposób interpretują oba wydarzenia. Dzięki temu mogłam także kontynuować motyw neonu, który pojawił się po raz pierwszy w kolekcji SUMMER. Sprawdź dekoracyjne plakaty świąteczne WINTER! Wysoka jakość i staranne wykonanie Plakaty świąteczne drukuję na papierze premium. Dużym atutem jest jego odcień, ponieważ dzięki matowej i kremowej powierzchni, kolory plakatów prezentują się niezwykle realistycznie. Papier ma gramaturę aż 230 g i grubość 265 μm, co oznacza, że jest odporny na standardowe uszkodzenia, wynikające z tradycyjnego użytkowania plakatu. Ważnym aspektem okazuje się wybór maszyny do druku. Druk na ploterze pozwala na uwypuklenie detali, co jest kluczowe w trakcie projektowania wzorów. Dla porównania, druk plakatów dekoracyjnych na maszynie offsetowej i popularnym papierze kredowym jest o wiele mniej dokładny, niż ten realizowany w drukarni artystycznej, która zajmuje się stale zyskujacymi na popularności, wydrukami fine art. Dekoracyjne plakaty świąteczne z kolekcji WINTER Ideą każdej kolekcji plakatów zfragmnetow.pl jest celebrowanie życia, natury, przemijania. To łapanie ulotnych chwil, uchwycenie cudownych wspomnień, które codziennie budują nasz wewnętrzny świat. Kolekcje są uzupełniane o nowe wzory na bieżąco, tym samym asortyment wzorów stale się powiększa, wraz z nadejściem kolejnych pór roku. SUMMER, FALL i WINTER mają swoje charakterystyczne motywy, dopasowane do aktywności związanych z latem, jesienią i zimą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz dowolnie zmieniać aranżację mieszkania, nie narażając się na wysokie koszty. Aktualne dekoracje nastawiają nas pozytywnie do dnia pełnego wyzwań i inspirują do działania, tworzenia, przeżywania pięknych chwil w kreatywny sposób. W skład kolekcji WINTER wchodzą plakaty świąteczne: Mistletoe Kisses Day | WINTER Mistletoe Kisses Night | WINTER Christmas Tree Day | WINTER Christmas Tree Night | WINTER Reindeer Day | WINTER Reindeer Night | WINTER Silent Night | WINTER Champagne Love | WINTER Pamiętaj, że codziennie budujesz swój świat z fragmentów pięknych chwil. ❤️ Dominika