Z kolażem po raz pierwszy zetknęłam się bezpośrednio w 2017 roku na zajęciach malarstwa w Officynie Wojtka Brewki (Warszawa). Przez kolejne kilka lat uczyłam się tam malowania akrylami. Nasza inicjatywa zakończyła się wystawą zbiorową w 2019 roku we wspomnianej Officynie.

W tym samym czasie zapisałam się na kurs rysunku architektonicznego w jednej z warszawskich szkół przygotowujących do egzaminów na uczelnie artystyczne. Te doświadczenia pomogły mi poznać podstawowe zasady kompozycji, łączenia kolorów i wyrazu artystycznego.

Do 2021 roku moje prace lądowały „w szufladzie”. Jednak gdy zaczęłam ich używać m.in. do promocji profili SoMe, udostępniać jako okładki e-booków czy elementów oprawy graficznej, mogłam zebrać niezależne opinie, które zaowocowały stworzeniem marki zfragmentow.pl

Obecnie mam przyjemność współpracować z drukarnią artystyczną, zajmująca się printami fine art takich artystów, jak: Wojtek Brewka, Szymon Fiodorowicz czy Dariusz Miliński.Plakaty pomagają budować spersonalizowaną przestrzeń w Twoim domu. To zrównoważone kompozycje, które ocieplają wnętrza i które są luźnym zapisem myśli, wspomnień oraz kolorowych opowieści.