98% ludzi, którzy usystematyzowali swoją przestrzeń, ma mniejsze wahania nastroju i osiąga zaplanowane cele w przeciągu roku

Bez wysiłku, bez wyrzeczeń, bez niepotrzebnego stresu. Estetyczna przestrzeń nastraja do realizacji marzeń.

Plakaty na ścianę to: “Jedyny sposób, aby w mniej niż 5 minut diametralnie odmienić przestrzeń, w której przebywasz 16h dziennie i poczuć się lepiej”

Plakaty na ścianę pomagają budować spersonalizowane miejsce w Twoim domu. Zrównoważone kompozycje ocieplają wnętrza i są luźnym zapisem myśli, wspomnień oraz kolorowych opowieści.

Jasne, że możesz zamówić plakaty na Aliexpress, które są bardzo tanie i… niskiej jakości. Jednak bądźmy w 100% szczerzy: wszyscy chcemy mieć dom, który zachwyci znajomych i który sprawi, że będziemy chcieli zapraszać do niego przyjaciół...

Pozbądź się brzydkich ścian w akademiku lub wynajmowanym mieszkaniu. Zrealizuj pomysł na przepiękną ścianę w salonie nowego mieszkania. Plakaty sprawią, że przestrzeń odmieni się i zacznie pozytywnie wpływać na samopoczucie Twoje i Twoich bliskich.

Osoby, które doświadczają estetycznej przestrzeni szybciej się uczą, są bardziej skoncentrowane (dzięki temu praca zadaniowa idzie im sprawniej i mają więcej czasu dla siebie), są spokojniejsze i mają bardziej satysfakcjonujące życie towarzyskie.

Czy wiesz, że...

62% Polaków chce, aby dekoracje ścienne podobały się nie tylko im, ale także reszcie domowników;

46% ankietownaych osób lubi dekoracje, na których nie osadza się kurz;

45% szuka dekoracji ściennych, które są tak samo piękne, jak i wytrzymałe;

60% osób, którym zostało zadane to pytanie przyznaje, że ich mieszkanie jest odbiciem ich własnego stylu;

Aż 75% ankietowanych (głównie kobiet) stawia na dodatki aranżując wnętrza, najważniejsze dekoracje to dla nich ozdoby, tekstylia, plakaty i obrazy*

* źródło: Badanie opinii "Jaka szafa, taki dom" przeprowadzone przez ośrodek badawczy KANTAR Millward Brown.

;c;;

SPRAWDŹ CENĘ (na dole strony)

Wpływ obrazów na nasze samopoczucie jest udowodniony naukowo!

Lang, Bradley i Cuthbert przygotowali zestaw 700 kolorowych zdjęć przedstawiających ludzi, zwierzęta i obiekty, dobranych tak, że wywołują podobne reakcje emocjonalne u wszystkich badanych osób.

Grupy badanych oceniały każde zdjęcie na dziewięciostopniowych skalach ocen dyferencjału semantycznego obejmujących podstawowe trzy wymiary każdej emocji: przyjemność – przykrość, wysokie pobudzenie – niskie pobudzenie i wysoka dominacja − niska dominacja.

W wyniku badań powstał zestaw IAPS (International Affective Picture System), który wykorzystywany jest w innych badaniach, w których istnieje potrzeba zastosowania bodźców wywołujących emocje.

Twoja przestrzeń MUSI być utrzymana w estetyce, która idealnie pasuje do Twojego charakteru. Ponieważ to pozwoli Ci zrelaksować się i czuć swobodnie w domu. Najprościej osiągnąć to zamawiając plakaty na ścianę.

POZNAJ PLAKATY STWORZONE Z CZTERECH PÓR ROKU

Estetyka, harmonia, wizualizacja marzeń i celów. Na tym skupiają się wzory wszystkich kolekcji kolaży, dostępnych w sklepie.

DZIĘKI KOLAŻOM...

Masz więcej wolnego czasu:

redukując ilość dekoracji w pokoju masz mniej sprzątania, a to oznacza więcej czasu dla siebie.

Otaczasz się pięknem:

otaczamy się pięknymi przedmiotami, ponieważ one wyzwalają w nas pozytywne emocje.

Oszczędzasz:

zamawiając kilka plakatów możesz dowolnie zmieniać wystrój pomieszczenia i jego kolorystykę. Plakaty scalają tkaniny, wzory, motywy I różne style w całość. Dzięki nim zaoszczędzisz na kupowaniu sezonowych produktów do aranżacji wnętrz.

 

Oszczędzasz także na kursach szybkiego uczenia się, skupienia, systematyczności, ponieważ w estetycznej przestrzeni te wszystkie rzeczy przychodzą do Ciebie same.

PLAKATY W FORMIE ARTYSTYCZNEGO PRINTU TO

230 g. papier matowy premium

265 μm gęstości (to ważniejszy współczynnik, niż gramatura papieru!)

4 formaty do wyboru, dopasowane do Twojego budżetu (PROMOCJA -30%)

12 kolorów tuszy pigmentowych, które tworzą realistyczne, filmowe kadry 

wyjątkowa odporność na blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne, wynikające ze standardowego użytkowania

Tej jakości nie spotkasz nigdzie indziej, ponieważ druk jest wykonywany na ogromnym, profesjonalnym ploterze, a nie drukarce.

Dlaczego plakaty zfragmentow?

Znasz to uczucie, kiedy wchodzisz do galerii sztuki i wszystko w niej jest takie czyste, poukładane i idealne? Nad aranżacją galerii czuwają profesjonaliści, którzy doskonale wiedzą, jak stworzyć piękne wnętrze.

Możesz stworzyć taką galerię sztuki w domu. Samodzielnie i bez wysiłku! Kompletując odpowiednie wzory, printy znanych artystów i kolaże zfragentowpl w mgnieniu oka stworzysz na swojej ścianie niezapomnianą kompozycję, która w najlepszy sposób wyrazi Twój charakter...

Jeśli nie lubisz:

sprzątać,
❌ bałaganu na półkach
❌ nudnych ozdób z marketów budowlanych i meblowych
❌ monotonii aranżacji
❌ brzydkich wnętrz

Prawda jest taka, że plakaty pozwolą Ci uwolnić się od wszystkich tych rzeczy! Wieszając plakaty na ścianę nie musisz dłużej odkurzać i układać figurek, wazonów, świeczek na półkach. Kolaże pięknie wypełnią CAŁĄ przestrzeń, a na powierzchni nachylonej pod kątem 90 stopni kurz właściwie.. nie osiada.

Plakaty możesz zmieniać tak, aby pasowały do pory roku za oknem. Dzięki tej sprytnej technice, dowolnie zmienisz wystrój wnętrza nie narażając się na koszty.

Wszystko, co musisz zrobić, to…

1️⃣ Wybrać wzór, który Ci się podoba (lub zamówić swój wzór indywidualny)

2️⃣ Podać format, którego potrzebujesz (12x17, A4, A3, A2)

3️⃣ Skorzystać z PROMOCJI, która wygasa już wkrótce!

4️⃣ Nastawić się na piękny wystrój nowego salonu i lepsze samopoczucie

PLAKATY PASUJĄ DO ARANŻACJI W STYLU SKANDYNAWSKIM, BOHO, BOHO-CHIC, INDUSTRIALNYM, GLAMOUR, ART-DECO, KLASYCZNYM, ETNO I WIELU, WIELU INNYCH. POTRAFIĄ PODWYŻSZYĆ STANDARD WYNAJMOWANEGO LOKALU, KTÓRYM WŁAŚCICIEL NIE ZAJMUJE SIĘ OD  DAWNA.

Plakat w formie kolażu jest jak dobrze skrojona sukienka od znanego projektanta. Zauważą go wszyscy. Różnica między ogólnodostępnym wydrukiem a printem zfragmetowpl jest widoczna gołym okiem. Na pierwszym planie są jakość i realistyczne kolory w połączeniu z dobrą kompozycją. Tworzą na ścianie w salonie małą galerię sztuki.

Kiedy wieszasz na ścianie kolaż, nie musisz dodawać ani jednej dekoracji więcej.